Kādas ir 10.klases priekšrocības salīdzinājumā ar 8.klases celšanas komponentēm?
Strādājot ar ķēdes stropēm, klientam ne vienmēr ir viegli saprast klasifikācijas nozīmi.
Lielākā daļa cilvēku zina 8. klasi (sauktu arī par 80. klasi), kas daudzus gadus bijusi visvairāk izmantota daudzās nozarēs. Taču mūsdienās 10. klase (saukta arī par 100. klasi) ir visizplatītākā ķēdes stropu klase. Bet kāpēc tas tā ir?
10. klase nodrošina lielāku elastību
Ar 10. klases komponentiem jūs varat veikt gan vieglus, gan nedaudz smagākus celšanas darbus. Tas nodrošina lielāku elastību, veicot dažāda veida celšanas darbus, un jūs varat “vienkārši” iegādāties 10. klases aprīkojumu un neko vairāk. Ja jums ir tikai viena veida komponentes, jūs nevarat nejauši salikt kopā nepareizās komponentes.
Mazāks aprīkojuma svars nozīmē mazāk smagu celšanu.
Cilvēki, kas strādā nozarē, apzinās, ka šāda veida darbs var sastāvēt no manuāliem celšanas un pārkraušanas uzdevumiem, kas laika gaitā var radīt kaitējumu. Par laimi, daudzi uzņēmumi cenšas un koncentrējas uz pievilcīgas darba vides radīšanu saviem darbiniekiem, tāpēc lielākā daļa jau ir sekojuši šai tendencei un pārgājuši uz 10. klasi.
10. klases ķēdes un komponentes ir apm. 25% izturīgākas nekā līdzīgs 8. klases aprīkojums. Tam ir priekšrocība, ka jūs varat izvēlēties mazāku izmēru, lai izvairītos no nevajadzīgi smaga aprīkojuma pārvietošanu, veicot celšanas darbus.
Vai izvēlēties 10. klases aprīkojumu ir dārgāk?
Parasti 10. klases aprīkojums nav dārgāks par 8. klases aprīkojumu. Toties, ja izmantojat 10. klasi, daudzos gadījumos ir iespējams nomainīt, piemēram, 10 mm ķēdi pret 8 mm ķēdi ar to pašu celtspēju, kas patiesībā ir lētāk.
Vai 10. klases remonta un apkopes prasības atšķiras?
Neatkarīgi no tā, vai izmantojat 8. vai 10. klases ķēdes stropes, likumi un prasības, kas attiecas uz remontu un apkopes darbiem ir vienādi. Uz abiem veidiem attiecas viens un tas pats Eiropas standarts, kas nosaka, ka, ja ir jānomaina viens ķēdes posms, ir jānomaina visa ķēde šajā ķēdes daļā. Atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem noteikumiem, celšanas aprīkojuma pārbaudes jāveic ne retāk kā reizi 12 mēnešos.
Drošība pirmajā vietā!
Vienmēr ievērojiet norādīto celtspēju (WLL) dažādiem stropju veidiem. Un vienmēr izlasiet un izprotiet instrukcijas pirms preces lietošanas.
Vai Jums ir jautājumi?
Ja Jums ir papildus jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums un mēs jums atbildēsim.
10.klases ķēžu stropes
Katalogs